به اشتراک بگذارید:
تعداد نظرات : ۰ نظر
سه‌شنبه 28 مه 2024
افتتاح طرح‌های عمرانی در شهرستان علی آباد کتول+ تصاویر

به مناسبت به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، چند طرح عمرانی در شهرستان علی آبادکتول افتتاح شد.

به گزارش کمالان نامه، به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار «علی ملک شاهکوهی» فرمانده سپاه نینوای استان گلستان و مسئولان استانی و شهرستانی چند طرح در روستاهای خاک پیرزن و کردآباد به بهره‌برداری رسید.

سردار علی ملک شاهکوهی امروز در مراسم افتتاح پروژه مخزن ۳۰۰ متر مکعبی بتنی آب شرب روستای کردآباد شهرستان علی آباد کتول اظهار داشت: فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم است و در این راستاخدمات قابل توجهی در مناطق محروم انجام شده است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: با بهره برداری از هشتمین مخزن آب شرب علی آباد کتول، مردم این منطقه از آب شرب بهره مند خواهند شد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت بود و تبدیل به یک مکتب شد، افزود: امروز شهید رئیسی نیز سیدالشهدای جبهه خدمت به عنوان یک مکتب معرفی می شود.

ملک شاهکوهی گفت: ما به عنوان خادم مردم خدمت رسانی خود را برای همه مردم و نظام ادامه می دهیم.

پروژه مخزن ۳۰۰ متر مکعبی بتنی آب شرب روستای کردآباد شهرستان علی آباد کتول با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا، شرکت آب و فاضلاب گلستان و شورا، دهیاری و اهالی روستای کردآباد علی آباد کتول اجرا شد.

افتتاح طرح بتن ریزی معابر روستایی خاک پیرزن علی آباد به طول ۲۵۰ متر و ۲ هزار متر مربع و تعبیه ۴ پل آهنی با حضور فرمانده سپاه نینوا به بهره برداری رسید.

به اشتراک بگذارید...
برچسب ها :

دیدگاه